5 EASY FACTS ABOUT RENAULT OZEL SERVIS DESCRIBED

5 Easy Facts About Renault Ozel servis Described

5 Easy Facts About Renault Ozel servis Described

Blog Article

bu arada bana öyle geliyor ki kurtay oto kendi reklamını da bayağı yapıyor forumda. one-two mesajlı hesaplar sürekli kurtay otoyu tavsiye eden mesajlar atmış. tabi typical kullanıcılardan da tavsiye edenler var, onların da kurtay otoyla ilişkisi var mı merak ediyor insan haliyle

baskada tam sorun cozebilecek tamirci malesef yok.bakimlari ve arizalari bnde ankarada yaptirmaya karar verdim çoğunlukla etimesguta gidip geldiğim için yakin civar tavsiyeniz vaarmi

Avantajlı: bakım ve mekanik onarım işlemlerinde araç yaşına göre artan indirim oranları sunuyoruz.

2012 den beri tek tercihim.Tamirci mantığıyla değil servis mantığıyla is yapar.Arizali parçanın tamirini değil orjinali ile degiytirmeyi tercih eder.

Aracınız ile ilgili aradığınız Hizmet Tipini ve Araç Bilgilerinizi seçin. Kredi kartına nine taksit ve çOkay uygun fiyatlarla satın alın. ServiseVer.com fileırsatlarından siz de faydalanın.

Para - pul işinin yanı sıra hemen yamyamlar gibi atlamıyor arabaya. Bakıyor gerekirse frenciye yolluyor, rot balansa yolluyor. Herkesin ilk aklına gelen teşhisi koymadan önce detaylıca inceliyor. Ankara'da başka servis olsa yok yere hemen parça değiştirir.

Düşük aylık taksit, uygun faiz oranı ve uzun vade seçenekleri ile aracınıza en uygun koşullarda sahip olmanızı sağlıyoruz.

kaçak sorunum vardı bunda bişey yok yok diye six ay geçti en son six ay oldu artworkık çözelim bu işi diye sıkıştırınca halletti , her gittiğimde farklı bir çırak kalfa oluyor dükkanda sürekli eleman değişiyor işi çıraklara yaptırıyor , aracımın direksiyon kutusunu yerine takamamışlar yolda TAAKK diye bir sesle direksiyon kutusu yerinden çıkmış rot ve ön düzen ayarım bozuldu direksiyon kazık gibi oldu dönüşlerde takılmaya başladı , düzelttirmek için gittim tekrar düzelttik dediler yapılmamış , tekrar gittim dükkanına bir suratlar elimde araba var onu çOkay salladım diyo bana arabaya bakmadı bile çAlright işim varlar arabayı bıraklar vs gittim başka yerde düzelttirdim one hundred tl ye daha birde rot ayarı yapılması lazım

Geçtiğimiz aralıkta ikinci sene bakımını 390 a yaptırdım ben, aralık ta kampanya vardı ama

Servisimizi hedefi müşterilerimizin işletmelerin de sanki dahili oto teknik servis departmanı gibi bir ilişki kurarak uzun yıllar destek ve hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Ip işlemleri Bu mesaj IP'si ile atılan mesajları ara Bu kullanıcının son IP'si ile atılan mesajları ara Bu mesaj IP'si ile kullanıcı ara Bu kullanıcının son IP'si ile kullanıcı ara KAPAT X x

Ustaların yaklaşımı,ilgi ve alakası yıllardır gidip gelmem neticesinde arkadaştan ziyade akraba gibi olduk. Benim tavsiyem eğer aracınızı sürekli sabit bir yerde usta değiştirmeden sanayide oraya buraya götürmeden kafam rahat bir şekilde bakıma götüreyim diyorsanız Es Otomotivi kesinlikle tavsiye ederim. Bir çok kişinin ustanın çözüm bulamadığı konularda aradığı bilgisine ihtiyaç duyduğu yerlerden biri. kesinlikle tavsiye ederim. Hem fiyat hem ustalık hemde aracınızın sizi sıkıntıya sokmaması açısından Es Otomotivi tercih etmenizi tavsiye ederim.

Lastik değişimi, rot balans ayarı, periyodik bakım ve arıza tespit gibi birçOkay hizmeti olan Ritmo Otomotiv Etimesgut Ankara’da hizmet  vermektedir.

Agaraj Oto Servis Yeni Başkent Sanayi Sitesi’nde sizlere iyi bir servis hizmeti burayı kontrol et sunmayı amaçlamıştır.Karpota bakım ve onarım, boya ve yedek parça hizmetleriyle birlikte 7/24 ulaşabileceğiniz acil yol yardım ve araç kurtarma hizmeti de bulunmaktadır.
Aracınızın bakım ve onarım işlemlerini RENAULT teknik eğitimlerini almış, RENAULT özel teşhis cihazlarını kullanabilen teknisyenlerimiz ile gerçekleştiriyor, tam koruma ve garanti sağlıyoruz.

İnternet sitemizdeki deneyimlerinizi arttırabilmek ve kişiselleştirilmiş reklamlar sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Daha detaylı bilgi :

Arkadaşlar bugün şaşmaz 2521.sokakta bulunan my renom özel servise giderek fluence aracıma 80000 bakımı yaptırdım. Bayram nedeniyle bir çok yer kapalıydı bu servise ilk kez gittim. Müşteriye karşı ilgi alakaları gayet iyi ekstra iş çıkartıp para kazanma derdinde değiller.

Sürpriz Yok; servisimizde aracınızı belirtilen zamanda ve onayladığınız ödeme tutarıyla teslim ediyoruz.

Aracınıza yapılacak tüm bakım ve onarımlar ilgili araç üreticilerinin onayladığı bakım ve onarım malzemeleri kullan ALİ Y.

İnternet sitemizdeki deneyimlerinizi arttırabilmek ve kişiselleştirilmiş reklamlar sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Daha detaylı bilgi :

Ankara, İskitler’de bulunan oto plazamızda özellikle Renault araçlarınızın kaporta işlemlerini en iyi şekilde yapmaktayız.

arkadaşlar ankara bence en iyi hizmeti veren servis fiyattan öte personeli ile müşteri deyilde arkadaş ilişkisi kurulabilen ticaretten önce hizmeti memnuniyeti ön plana cıkartan tek servis şaşmaz CAŞ RENAULT SERVİSİ

Ankara il sınırları içerisinde yolda kalmanız durumunda sizi ve aracınızı bu zor durumdan kurtarmak advertisementına özel ekibimiz seven gün 24 saat hizmete hazır bir şekilde beklemektedir.

Ben fiyatların ucuzluğundan hep yetkiliye gittim. Evim Şişli'de, gittiğim servis Tuzla'da. Ne kadar memnun olduğumu anlatmama gerek yok sanırım MEsafe sorun değil diyorsanız verebililirim isim ve adresini.

Cem servise git reno nine bile yaparlar hatta mustafa bey e selamlarimi ilet yardimci olurlar.. renault cem yetkili servisi

ENGELLİLER İÇİN “Showroom”umuzdaki uzman kadromuz ile engelli vatandaşlarımızın araç alım işlemlerinde gerekli kolaylığı sağlamak için çalışıyoruz.

Bildirim X mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

en iyi yetkili servis ankara mais.en iyi yetkili olmayan servis ise(gittiklerim arasında)hoşdere servisi 0

Report this page